whatsapp

Eskişehir Bilgisayar Tamir

Eskişehir Bilgisayar Teknik Servisi

Bilgisayarınızda meydana gelebilecek yazılımsal ve donanımsal sorunlar karşısında telaşa kapılmayın, çaresiz kalmayın. Siz de teknik servis konusunda güvenli, hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmet veren bir bilgisayar bakım onarım firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Yerinde servis hizmetini kullanarak yada bilgisayarınızı atölyemize getirerek servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Eskişehir Bilgisayar Tamir

Bilgisayar Bakım Onarım için Yerinde Teknik servisimiz vardır.

Teknik servisteki uzman teknisyenlerimiz sizlere çözümü kısa sürede sunacaklardır. Kullanıcı tarafından istenilen bütün programlar lisanslı tedarik edilip ücretsiz kurulur. İşletim sistemleri, Office, Autocad, photoshop, Virüs programları vb. binlercesi…

Bilgisayar teknik servisi ve danışmanlık hizmetleri

Firmamız hem şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) yada yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada Formateskişehir teknik servisinde en kısa sürede yapılmaktadır.

Bilgisayarlarınızın Formatlanma işlemi

Bilgisayarlarınızın Format atma işlemi; sürücülerinin yüklenmesi ve yeniden güncellenmesi, donanımsal sorunların ortadan kaldırılması. Bilgisayarınızın yeni alınan cihazları tanıtılması, yazıcı tarayıcı gibi yeni programların kurulması gibi teknik tüm işleriniz itina ile yapılır.

Eskişehir Notebook Tamir

Bilgisayar - Laptop Tamiri

Çok para harcayarak sahip olduğumuz bilgisayarların, zamanı geldiğinde bakımını yaptırmayıp, format attırmadığımız taktirde, çok ciddi sorunlarla karşı karşıya kalabiliriz. Bunun önüne geçmek için de öncelikle yazılımlar dışında bilgisayar parçalarının en büyük üç düşmanının olduğunu bilmeliyiz. Bunlar elektrik voltaj düzensizliği, sarsıntı-darbe ve tozlanmalar. Bu üç düşmandan birinin neden olduğu sorunla karşılaşmanız halinde masaüstü, dizüstü, notebook veya laptop bilgisayarınızı derhal emin ellere teslim etmeniz gerekiyor.

Peki bilgisayarınızın bakıma ihtiyacı olduğunu nasıl anlarsınız. Bilgisayar fanı hiç durmadan çalışmaya başladıysa, bilgisayar düzensiz açılıp kapanıyorsa ya da bilgisayar çok yavaş çalışıyorsa, bakım zamanı gelmiş demektir. Eskişehir merkezli Formateskişehir Bilgisayar olarak bilgisayar bakım ve format hizmeti ile müşterilerimize hızlı, güvenilir ve garantili iş yapıyoruz. Bilgisayarların bakımı kapsamında; Masaüstü bilgisayarda kasa, kasa içindeki diğer parçalar sökülüyor, kasa içindeki fanların tozları temizleniyor, ses yapan fan değiştiriliyor, anakarta bağlı elektronik kartlar sökülerek soket uçları temizleniyor. Bilgisayarınızın teknik bakımı kadar yazılımsal bakımı da özenle yapılıyor. Yazılım bakım sırasında eksik olan sistem dosyaları, virüs programı yükleniyor, virüs taraması yapılıyor. Bilgisayarınıza format atılırken de öncelikle başlangıç disketi oluşturuyor, bütün bilgi ve datalarınız geçici bir diske yükleniyor. Format atma işlemi bittikten sonra ise bilgi ve datalarınız bilgisayarınıza geri yükleniyor.

Eskişehir bilgisayar bakım onarım tamir ve servis hizmetleri

Bilgisayar Format

Eskişehir içi bilgisayar servis hizmetleri ve format bakım hizmetleri artık çok kolay ...

Bilgisayar Tamiri

Masaüstü bilgisayar ve laptop tamir hizmeti ile formateskişehir hizmetinizde ...

Tablet Tamiri

Tablet camı ve ekran değişimi, jack değişimi, format uygun fiyatla garantili servis ...

Yerinde Servis

Bir telefonla Formateskişehir ile Yerinde Servis hizmetini alan müşterimiz, arızasını en hızlı...